Szybkie odchudzanie – teraz w zasięgu ręki!

Odchudzanie to prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych słów ostatnich lat. Jednak nie każdy ma czas na przygotowanie odpowiednio zbilansowanych posiłku w domu, godzinę na siłowni dziennie i zredukowanie stresu. Powstały nowoczesne metody, które wychodzą naprzeciw zapracowanemu i współczesnemu człowiekowi. Pozwalają one na skuteczne odchudzanie w stosunkowo krótkim czasie. A co gdyby tak powierzyć swoje ciało w ręce specjalistów? Niech oni wykonają tą ciężką robotę za Ciebie!

Zabiegi odchudzające – jakie są do wyboru?

Mimo że na rynku pojawia się coraz więcej metod w walce ze zbędnymi kilogramami to właśnie poniższe zabiegi odchudzające są sprawdzone i skuteczne od lat. Warto zwrócić uwagę na takie zabiegi jak:

 • Venus Legacy
 • Maximus Pollogen Legend
 • Icoone
 • Karboksyterapia Reology2
 • Endermologia LPG

Redukcja tkanki tłuszczowej z Venus Legacy

Bardzo sprawdzonym i cieszącym się zaufaniem klientek jest zabieg Venus Legacy. Redukcja tkanki tłuszczowej polega na rozgrzaniu tkanek za pomocą fali radiowej. Wykorzystaniu w nim innowacyjne metody, między innymi: Impulsowe Pole Magnetyczne, Multipolarna Fala Radiowa, Varipulse oraz Real Time Thermal Feedback. Powyższe techniki zapewniają komfort podczas zabiegu, wysoką efektywność oraz w pełni gwarantują bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej o zabiegach skutecznie odchudzających.

Zabieg odchudzający laserem Icoone

Podczas wykonywania zabiegu laser Icoone posługuje się nowoczesnymi i profesjonalnymi głowicami masującymi. Wysokospecjalistyczny masaż robiony jest pod odpowiednim ciśnieniem przez co wpływa na rozbicie i zredukowanie lipidów. Zabiegi odchudzające wspomaga drenaż limfatyczny oraz oczyszczenie tkanek z toksyn, przy jednoczesnym wzmocnieniu naczynek skóry.

Skuteczne odchudzanie dzięki endermologii LPG

Ten zabieg na odchudzanie zyskuje coraz większość popularność. W końcu szybkie odchudzanie jest w zasięgu ręki! Na czym polega endermologia LPG? Jest ona specyficznym masażem, podczas którego dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej i usunięcia jej. Innymi pozytywnymi skutkami są wyszczuplenie oraz ujędrnienie ciała.

Przeczytaj co mówi ekspert na temat tego rodzaju usuwania zbędnych kilogramów:

„Wykonywany zabieg jest w pełni bezpieczny. Przed zabiegiem pacjent dostaje profesjonalny kombinezon, który ma za zadanie wzmocnić pozytywne rezultaty. Skóra podczas zabiegu poddawana jest działaniu głowicy, która w przeciągu kilku serii zabiegów pomoże w zwalczeniu cellulitu.”

Zabieg na odchudzanie Maximus

Jeśli borykasz się z uciążliwym nadmiarem tkanki tłuszczowej to urządzenie Pollogen Legend przyniesie Ci ulgę oraz zachwyci rezultatami. Właśnie za pomocą tego innowacyjnego urządzenia wykonuje się zabieg odchudzający Maximus. Skuteczne odchudzanie polega na działaniu na kilka warstw jednocześnie.

Zabiegi odchudzające razem z Karboksyterapia Reology2

Skuteczne odchudzanie jak najbardziej idzie w parze z Karboksyterapią Reology2. Jest to nowoczesny zabieg odchudzający, w trakcie którego śródskórnie i podskórnie aplikuje się dwutlenek węgla. Wpływa to na szybkie rozbicie się lipidów i usunięcie ich. Dodatkowo wysmukla ciało i redukuje cellulit.

Szybkie odchudzanie, czy to możliwe?

Szybkie odchudzanie staje się możliwe dzięki nowoczesnym technologiom. Profesjonalne zabiegi przyśpieszą oczekiwane efekty w zdrowy i zrównoważony sposób. Co więcej, oferują szybkie rezultaty przy Twoim minimalnym zaangażowaniu. Mogą wspomóc redukcję wagi nawet u osób, które prowadzą siedzący tryb życia.

Odchudzanie – kiedy warto wybrać się do specjalisty?

Jeśli mimo stosowania diet oraz uprawiania aktywności fizycznej nie widzisz rezultatów, zasięgnij porady specjalisty.

Jeśli nie masz czasu na siłownię, aerobik czy zajęcia fitness, a zależy Ci na zadbanej sylwetce – zdecydowanie powyższe zabiegi są dla Ciebie!

5 komentarzy (FORUM) “Szybkie odchudzanie – teraz w zasięgu ręki!”

 1. świry pisze:

  Przecież to jest na maksa bez sensu. Po co jakieś nowoczesne zabiegi redukujące tłuszcz? Nie lepiej przejść na dietę i zacząć ćwiczyć?

  • spoke pisze:

   Jak widać świadomość dotycząca zabiegów usuwających tłuszcz jest niska. Dla niektórych ludzi to jedyne wyjście. Problem otyłości jest bardzo skomplikowany.

 2. pursu0 pisze:

  Jakie są koszta takiego zabiegu szybkiego odchudzania? Zaintrygowało mnie to, ale nie wiem czy mogę sobie pozwolić na takie metody.

  • picard pisze:

   Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Najlepiej pójść do jakiejś kliniki i zapytać się o zabiegi modelujące sylwetkę. Każdy przypadek jest trochę inny. Konsultacje są zazwyczaj darmowe 😉

 3. 1koko6 pisze:

  Korzystałam z odchudzania dzięki endermologii LPG. Super sprawa, tkanka tłuszczowa zostaje rozbita dzięki specjalnemu masażowi. Kilka zabiegów i widać, że sylwetka zostaje wymodelowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.