Pachy – depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest to technologia XXI wieku. Jest ona fenomenalna jeśli chodzi o kwestią usuwania na stałe owłosienia. Warto wiedzieć, iż laser Vectus stosowany podczas depilacji, powoduje miejscowe naruszenie materii włosa, o ciemniejszej barwie. Trzeba również wiedzieć, że melanina jest tak naprawdę podstawowym chromoforem, dla dzisiaj stosowanego lasera Vectus. Warto wiedzieć, iż wyżej wymieniony laser Vectus niezwykle skutecznie oraz bardzo efektywnie usuwa owłosienie z partii ciała. Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest zawsze konsultacją u wykwalifikowanej osoby. Kosmetolog przeprowadza odpowiedni wywiad z pacjentem. Ocenia on stan oraz rodzaj skóry pacjenta. W zależności od predyspozycji włosa, uzależnione jest właściwe dobranie odpowiednich właściwości lasera Vectus.

Osoba, u której ma być przeprowadzony wyżej wymieniony zabieg laserem Vectus, musi oczywiście spełniać kilka istotnych aspektów. Najistotniejszym z nich jest, fakt,żeby skóra nie opalała się na solarium ani na naturalnym słońcu przynajmniej przez jeden miesiąc przed planowanym zabiegiem laserem Vectus. Oprócz tego, skóra w okolicy depilowanej powierzchni skóry, nie może być ani zbyt sucha ani również zbyt podrażniona – a o tym więcej tu – http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/. Osoba, u której ma być przeprowadzony zabieg, nie powinna również stosować żadnych kremów depilujących na minimum tydzień przed zabiegiem. Oprócz wyżej wymienionych czynników również ważne jest to, że nie można stosować żadnych kremów ani żadnych maści zawierających witaminy.

Depilacja laserowa urządzeniem o nazwie Vectus daje wspaniałe rezultaty. Zadowolone klientki są tak w zasadzie tego dowodem. Vectus nie podrażnia skóry a owłosienie usuwa na stałe. Zabieg jest całkiem przyjemny. Depilacja laserowa pachy jest bardzo wygodna, jeśli chodzi o taką metodę. Inne metody depilacyjne nie sątak dobre jak laser Vectus. Klasyczna maszynka jednorazowa podrażnia skórę. Wosk jest zabiegiem dosyć bolesnym. Depilator natomiast pozostawia czerwone plamki w obrębie skóry.

Laser Vectus, wyposażony jest także w czytnik melaniny, który charakteryzuje się fenomenalnym działaniem. Istotne jest to, że na podstawie tego wyżej wymienionego czytnika, dobierane są właściwości lasera Vectus. Przede wszystkim ustawia się odpowiednią moc lasera, dla każdej indywidualnej osoby. Laser jest bezpieczny, nie występuje ryzyko poparzenia skóry. Zdecydowanie można powiedzieć, że laser o nazwie ,,Vectus” jest ,,must have”, jeśli chodzi o bezpieczne usuwanie owłosienia z okolic ciała. Wykonywany jest on oczywiście zawsze przez wykwalifikowany personel, który odpowie na wszystkie pytania i wytłumaczy całą procedurę.

Owłosienie z pachy, likwidowane jest bardzo skutecznie, za pomocą właściwej, w pełni bezpiecznej dla skóry, wiązki lasera. Wyżej wymieniona metoda nie jest inwazyjna, co z pewnością jest jej ogromnym plusem. Warto również wiedzieć, że laser Vectus, niszczy bardzo szybko, efektywnie i na stałe cebulkę danego włosa. Oprócz tego, również korzenie włosa są usuwane, dzięki czemu nie odrasta on z powrotem. Wyżej wymieniona metoda cieszy się ogromną popularnością, gdyż jest to najskuteczniejsza metoda spośród innych. depilacja laserowa pachy nie trwa wcale długo. Zazwyczaj okres czasu oscyluje pomiędzy około dwanaście a piętnaście minut. Co najważniejsze, wystarczy tylko kilka zabiegów, aby na stałe pozbyć się niechcianych włosów z tej wyżej wymienionej partii. Oczywiście z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Płeć nie ma znaczenia w tej kwestii.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

FORUM

  1. Tahoma90 pisze:

    korzytał ktoś? szukam metody depilacji na nogi, mam lekko nadmierne owłosienie, po jednym dniu muszę dogalać nogi :((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.