Krosty na pośladkach – jak je skutecznie zwalczyć?

Krosty na pośladkach to bardzo uporczywy problem, z którym boryka się większość z nas. Choć nie jest to niebezpieczna choroba, to powoduje liczne uciążliwości, a takie pryszcze na pośladkach wpływają na nasze samopoczucie i samoocenę. Dlatego warto zająć się tym problemem jak najszybciej, bo efekty można osiągnąć w bardzo krótkim czasie. Dlaczego w ogóle powstają krosty na pośladkach?

Krosty na pośladkach przyczyny – czy mamy na to wpływ?Pośladki

Krosty na pośladkach zwykle spowodowane są zapaleniem mieszków włosowych, przez nieodpowiednio dobraną depilację. Mogą pojawiać się na nogach, w okolicach intymnych lub na pośladkach. Wszystkie sposoby golenia, które usuwają włosy na określony czas, mogą nasilać ten problem.

Po pewnym czasie stosowania takich metod, mogą pojawić się bolące krosty na pośladkach. A to już jest bardzo nieprzyjemne zjawisko, które czasem nawet uniemożliwia normalną egzystencję. Wszystko zależy także od indywidualnych predyspozycji. Są osoby, których skóra będzie zawsze gładka, a są takie, które po jednorazowej przygodzie z maszynką, zauważą u siebie wypryski na pupie lub pryszcz na pośladku.

Czytaj więcej na:
https://drkonczalska.pl/arts/krosty-na-posladkach-jak-pozbyc-sie-wstydliwego-problemu/

Krosty na pośladkach – zabiegi

Krosty na pośladkach bardzo łatwo jest zlikwidować. Jednym z najprostszych sposobów na walkę z krostkami jest depilacja laserowa. Dzięki całkowitemu i trwałemu usunięciu owłosienia, zlikwidowany zostaje problem zapalenia mieszków. Jak przebiega taki zabieg i jak często należy go stosować? Depilacja laserem Vectus powinna zostać przeprowadzona w kilku seriach, aby skutecznie zlikwidować całe owłosienie. Cztery do sześciu wizyt w kilkutygodniowych odstępach powinno wystarczyć, aby zabieg był skuteczny. Podczas tych wizyt likwidacji ulega około 95 procent wszystkich włosków, pozostałe 5 procent może się jeszcze pojawić w okresie do roku czasu od ostatniej wizyty. Wystarczy wtedy zgłosić się na wizytę przypominającą, która sprawi, że trwale będziemy mogły cieszyć się gładką i miękką skórą, a krostki na pupie znikną na zawsze.

Krosty na pośladkach – efekty zabiegów

Krosty na pośladkach mogą szybko zniknąć.

Zabieg depilacji laserowej przynosi błyskawiczne i trwałe efekty, wśród nich wymienić można:

  • zabieg pozostawia idealnie gładką skórę,
  • wypryski na pośladkach znikają na zawsze,
  • nie ma już konieczności używania maszynek jednorazowych lub innych metod golenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.