Jakie ćwiczenia na cellulit na udach?

Problemy z cellulitem dotykają coraz większej liczby kobiet. Jest to źle rozlokowany pod skórą tłuszcz, któremu sprzyja niska aktywność fizyczna, złe odżywianie oraz cała masa innych, typowych dla współczesnego społeczeństwa nawyków. W walkę z tym problemem trzeba się dobrze zaangażować – przydatny będzie tutaj dobre serum antycellulitowe, oparty jedynie na naturalnych składnikach, taki jak Vialise – jego działanie z pewnością przyspieszy efekt pozbycia się cellulitu. Szczególnie dokuczliwy cellulit może pojawić się na udach, jeśli chcesz wiedzieć jak poradzić sobie z nim oraz ogólniej z cellulitem na ciele, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Ćwiczenia na cellulit z ud

Jeśli chcemy pozbyć się cellulitu to oprócz ogólnej aktywności fizycznej ważne są przede wszystkim ćwiczenia z obciążeniem. Do najlepszych ćwiczeń na pozbycie się cellulitu z ud należą:

  • przysiady ze sztangą, które błyskawicznie poprawiają wygląd nóg, wykonuje się je na początku z obciążeniem 5-10 kg, a w celu zdobycia wiedzy o poprawnej technice warto poprosić trenera personalnego lub skorzystać z filmików instruktażowych,
  • mostek na piłce lekarskiej – ćwiczenie, które aktywuje tylną część podudzia, najbardziej zagrożoną cellulitem. Wykonuje się go tak samo jak ten na ziemi, lecz przy każdym opuszczeniu zatrzymujemy się kilkanaście centymetrów nad podłożem, a biodra cały czas trzymamy wyprostowane i wypchnięte do góry,
  • wykroki, czyli ćwiczenie, które również pomaga pozbyć się cellulitu na pośladkach jak mało co i dodatkowo nieźle rzeźbi nogi – w tym celu robimy normalne wykroki, pamiętając jednak by nie opuszczać kolana na ziemię i by nie wystawało ono poza linię pleców sposób maksymalny.

Dobre praktyki w walce z cellulitem

tabletkiOgromne znaczenie w zwalczeniu cellulitu ma ogólna kondycja fizyczna, a raczej po prostu regularne uprawianie jakiegokolwiek sportu. Może to być bieganie, pływanie, jazda na rowerze, czy cokolwiek, co zapewni Ci ruch przez czas minimum czterdziestu minut. Będą to zapewne głównie ćwiczenia aerobowe, których głównym zadaniem jest spalenie odkładającej się tkanki tłuszczowej z naszego organizmu.
Istotne jest również zaopatrzenie się w dobrą pomoc, do jakiej należeć może balsam na cellulit Vialise. Produkt ten tworzony jest wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu usuwa nierówności na skórze, nadaje jej gładkość i ujędrnia oraz uelastycznia ją. Do stworzenia tego kremu niezbędne są składniki takie jak wyciągi np. z alg, czy z kasztanowca oraz kofeina, rutyna, czy kwas askorbinowy. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest to dość tani produkt, a zatem każdy bez większego problemu może sobie na niego pozwolić. Pomoże on także w wydaleniu z organizmu szkodliwych toksyn.
Poza tym warto zadbać również o zbilansowanie diety i wzbogacenie ją w owoce i warzywa oraz błonnik, ale też pozbycie się utrudniających krążenie krwi ciasnych ciuchów, spożywanie większej ilości wody, w celu poprawy wymiany płynów w organizmie, czy masaż miejsc z widocznym cellulitem. Takie praktyki z pewnością szybko przybliżą nas do upragnionych efektów.

Podsumowanie

Walka z cellulitem to dość obszerny temat. Nieważne, czy chcemy pozbyć się go z ud, czy też ogólnie z naszego ciała, to będziemy musieli wykonać wiele dość męczących ćwiczeń oraz zastosować się do przydatnych wskazówek, co z pewnością pomoże nam w osiągnięciu wymarzonego celu. Nie bez znaczenia jest tutaj także zastosowanie kremu Vitalise, który dzięki swojemu działaniu nawet dwukrotnie przyspieszy pierwsze rezultaty walki z cellulitem.

Więcej na ten temat: Balsam na cellulit – Pozbądź się utrapienia w kilku prostych krokach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.