Tajniki depilacji laserowej

Tajniki depilacji laserowej
5 (100%) 7 Głosów

Usuwanie zbędnego owłosienia z ciała to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa w dbaniu o siebie, nie tylko w kwestii własnej urody, ale też higieny. Na szczęście dla wszystkich, którzy boją się bólu, który występuje przy depilacji, technologia poszła do przodu, także w tej dziedzinie i teraz istnieją już skuteczne i bezbolesne formy depilacji. Depilacja laserowa, bo o niej mowa, cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi. I nic dziwnego, bo jest nie jest to też trwała depilacja. Usuwanie włosów laserem, choć cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi, nadal obrasta w mity. Na każdym forum internetowym można znaleźć inne informacje na ten temat. Często są to informacje sprzeczne. Dlatego właśnie warto zebrać wszystkie informacje razem i odpowiedzieć na najczęstsze pytania. Niech usuwanie owłosienia laserem nie będzie już tak tajemnicze, skoro jest dostępne dla każdego. Depilacja laserowa to przecież zdecydowanie przyszłość wszelkich depilacji.

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej?

Laserowa depilacja to coś, co nadal budzi naprawdę wiele wątpliwości. Istnieje naprawdę wielu ludzi, którzy chętnie by się na taką depilację zdecydowali, ale brak wiedzy skutecznie ich w tym blokuje. Warto zacząć od najważniejszego – czy depilacja laserowa boli? W zasadzie nie. Zwłaszcza jeśli mowa o depilacji w Gdyni (tutaj: http://vectusgdynia.pl/kobiety/) przy użyciu lasera Vectus. Przed zabiegiem bada on stopień wrażliwości skóry i poziom melatoniny, by na tej podstawie dobrać odpowiedni poziom lasera. Stąd można przejść do kolejnej kwestii – depilacja laserowa a ciąża. Depilacja laserowa w ciąży nie jest czymś wskazanym. Brakuje dokumentacji, bo nikt nigdy nie badał wpływu lasera na płód. Jednakże w ciąży warto unikać tego typu zabiegów. Oparzenia po depilacji laserowej zdarzają się naprawdę bardzo rzadko, jednak w ciąży warto unikać nawet najdrobniejszego ryzyka, by się niepotrzebnie nie stresować. W dodatku w ciąży obniża się próg tolerancji bólu, więc taki zabieg mógłby być potencjalnie bolesny, a już na pewno – niekomfortowy. Depilacja laserowa opinie ma naprawdę bardzo dobre. Ludzie, którzy z niej skorzystali wskazują na kilka czynników, które to usprawiedliwiają. Po pierwsze depilacja laserowa efekty ma nader często nawet przewyższające wyobrażenia. Po drugie depilacja laserowa koszt ma więcej niż akceptowalny. Po trzecie depilacja laserowa skutki uboczne ma, jednak nie są one jakoś mocno przeszkadzające. Zaczerwieniona skóra, większa wrażliwość na słońce i zakaz opalania – to wszystko nie jest jakoś mocno uciążliwe.

Depilacja laserowa jak się przygotować?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej nie nastręcza wielu problemów. Kategorycznie nie można się opalać. Należy też odstawić zioła odchudzające, poczekać dwa tygodnie po stosowaniu antybiotyku, skórę przed zabiegiem ogolić i  nie stosować innych form depilacji. Skóra musi być zdrowa, niewysuszona i niepodrażniona w żaden sposób. Depilacja laserowa przeciwwskazania oczywiście ma – poza opalenizną, stosowaniem antybiotyków czy stosowaniem innych form depilacji przed zabiegiem, można zaliczyć do nich też choroby przewlekłe, dlatego należy zawsze zasięgnąć opinii lekarza. Przeciwwskazania do depilacji laserowej to temat, który należy potraktować bardzo poważnie. Laserowa depilacja cena może wydawać się dość wysoka, jednak należy pamiętać, że depilacja laserowa cena zawiera kompleksowy zabieg, który pozwoli raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Jeden zabieg jednak nie wystarczy. A więc depilacja laserowa ile zabiegów? To wszystko zależy od wielu czynników, w tym też od grubości i koloru włosa – im ciemniejszy, tym więcej zabiegów potrzeba. Dlatego liczbę zabiegów ustala się indywidualnie.

Więcej o zabiegach na ciało i twarz na stronie Clinica Cosmetologica Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.