Skuteczność zabiegów odmładzających

Skuteczność zabiegów odmładzających
5 (100%) 1 Głosów

W obecnych czasach chirurgia plastyczna nie jest w stanie wygrać w sposób całkowity wyścigu z czasem i wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak odmłodzić twarz i odjąć sobie w ten sposób lat. Wiele z nas używa do tego przeróżnych kremów i maseczek, które wciera regularnie w skórę, aby nadać jej odpowiedniej jędrności. Takie praktyki często jednak okazują się zupełnie bezskuteczne, a my tylko na darmo tracimy pieniądze. Ale jednym ze sposobów radzenia sobie z tym problemem jest chętnie stosowany przez wiele ludzi lifting twarzy, który możemy również zastosować do skóry twarz oraz szyi.

Ma on przede wszystkim działanie odmładzające, ale można także dzięki niemu delikatnie poprawić rysy naszej twarzy, przez co staniemy się piękniejsi. Niewątpliwie modelowanie twarzy polega na tym, że po zabiegu twarz wygląda znacznie młodziej, a interwencja chirurgiczna jest praktycznie wówczas niezauważalna. Zabieg taki polega na redukcji tkanki w środkowej i dolnej części twarzy i szyi. Tkanka, która spada wraz z wiekiem, powoduje marszczenie się skóra. Podczas zabiegu lekarz nie tylko ściąga skórę, ale interweniuje głębiej. Nacina i delikatnie przesuwa opadające mięśnie w tych częściach twarzy, gdzie skóra straciła elastyczność. Można również zastosować laser na twarz.

Nacięcie wykonuje się podczas tego zabiegu w niewielkim stopniu oraz w stosunkowo niewidocznych miejscach, np. za uchem. Takie odmładzanie twarzy sprawia, że wygląda ona naturalnie. Podnoszenie skóry nieznacznie zmniejsza odległość między nosem i ustami, ale dla lepszego efektu można dodatkowo wyretuszować je za pomocą odpowiedniego wypełniacza. Zabieg taki wykonuje się w znieczuleniu dożylnym lub ogólnym, więc jest do tego konieczny jednodniowy pobyt w klinice. Przez pierwsze kilka dni po takim zabiegu twarz może być wyraźnie spuchnięte i posiniaczona, ale te dolegliwości będą z biegiem czasu ustępować. Warto wiedzieć, że po operacji należy unikać schylania się i podnoszenia ciężkich przedmiotów przez co najmniej miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.