Drugi podbródek u szczupłej osoby – jak usunąć?

Drugi podbródek u szczupłej osoby – jak usunąć?
5 (100%) 11 Głosów

Powstawanie drugiego podbródka najczęściej kojarzy się z nadwagą. Jeżeli to rzeczywiście ona jest przyczyną tego mało estetycznego problemu, to można wyeliminować go zdrową dietą i serią odpowiednich ćwiczeń. Ćwiczenia mają na celu przede wszystkim ujędrnianie skóry. Niekiedy zalecane są również specjalistyczne masaże. Bywa jednak, że podwójny podbródek jest zmorą osób bardzo szczupłych i dbających o kondycję, a jego powstawanie spowodowane jest naturalnymi predyspozycjami, czyli między innymi wiotczejącą skórą, a dodatkowo także sprzyjającym kształtem twarzy. Nie bez znaczenia jest również starzenie się organizmu – skóra traci wtedy elastyczność Powstaje zatem pytanie jak zlikwidować drugi podbródek?

Likwidacja drugiego podbródka

Jeżeli nie pomagają diety i ćwiczenia, warto rozważyć profesjonalne kosmetologiczne zabiegi na drugi podbródek. Są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Do najskuteczniejszych należą m. in.:

  • Maximus,
  • Ultraformer III,
  • Venus Legacy,
  • Mobilift,
  • Karboksyterapia,
  • Icoone.

Usuwanie drugiego podbródkaInnowacyjny zabieg Maximus opiera się na działaniu fal radiowych, sięgających w głąb skóry, przez co tkanka tłuszczowa zostaje rozpuszczona, a skóra w tym miejscu ujędrniona i napięta. VenusLegacy również wykorzystuje fale radiowe. Nowoczesne urządzenie podgrzewa tkanki, co pomaga pobudzić skórę do produkcji kolagenu i potrzebnej elastyny, a co za tym idzie – pomaga zlikwidować drugi podbródek. Ultraformer III to odpowiedni zabieg dla tych, którzy lubią widzieć natychmiastowy efekt. Rzeczywiście, rezultat jest widoczny już po jednym zabiegu, który polega na skupianiu ultradźwięków w jednym miejscu i stymulowaniu skóry do produkcji kolagenu.

Sprawdź więcej o redukcji drugiego podbródka – http://drkomorowska.pl/arts/jak-zneutralizowac-drugi-podbrodek-najlepsze-zabiegi/

Zabiegi na drugi podbródek

Drugi podbródek u szczupłej osoby z powodzeniem pomoże zlikwidować mechaniczny zabieg, przypominający przyjemny masaż. Mowa o Mobilift, którego zadaniem jest regeneracja skóry. Po zabiegu jest ona zauważalnie bardziej jędrna i świeża. Karboksyterapia, jak sugeruje nazwa, aplikuje dwutlenek węgla pod skórę. Dzięki temu redukowany jest tłuszcz, a krążenie pobudzone. Skóra staje się napięta, a nieestetyczne fałdy znikają. Masujące rolki, które działają pod ciśnieniem – tak wygląda nowoczesny zabieg Icoone. Tak jak poprzednie zabiegi, stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Po zabiegu jest ona bardzo świeża, elastyczna i młodsza, a podwójny podbródek mniej przez to widoczny.

Nie zastanawiaj się dłużej jak się pozbyć drugiego podbródka. Zacznij działać z dostępnymi, całkowicie bezpiecznymi zabiegami kosmetologicznymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.